27. 12. 2007
Jak je to smutné - nikdo nejsme originál! Bereme si tchyně stín a sex-appealu bychom ideálně měli mít asi jako tchán. No potěš...


19. 12. 2007
Milý Ježíšku,
jelikož jsem byl letos moc hodný a poctivě a s radostí proháněl svůj bike, troufám si Ti napsat o malý dárek, který by mi rajtování v sedle ještě více zpříjemnil. Ručku líbám :-)


4. 12. 2007
Přístup města k cyklistům se radikálně mění. Dlouhá léta si lidé, kteří využívají kolo nejen k rekreačním účelům, ale i jako dopravní prostředek, stěžovali, že na ně město zapomíná. Nyní to vypadá, že jejich stížnostem bude konec...
Už se těším na respekt pražských řiŤičů.


12. 11. 2007
Nevesely, truchlivy jsou podzimní kraje... Tak alespoň takový malý psychický ohřejváček ze zářijové dovolené na Santorini.


1. 11. 2007
V sekci My Bike najdete pod duplicitním políčkem kola další postavu z jednoho z mých oblíbených filmů. Nápověda: "Ja som bitbull..."


24. 10. 2007
Předlouho jsem nejezdil v tak nepěkném počasí, jako o uplynulém víkendu. Nicméně na zkoušku Pécou zapůjčený Canyon mne ven vyhnal. Už aby byl můj :-)


15. 10. 2007
Včera se mi rekreační zewljízdou podařilo zlomit metu 1200 km! Hip, hip, hourayyy!!! To jsem ale sportovec :-) Čekání na celopéro jsou neskutečná muka...


12. 9. 2007
Obzvlášť hnusné počasí nám v neděli dovolilo jen lehký průzkum pravostranného břehu Vltavy směrem na Zbraslav. Tuto místy ani ne 1,5 metru širokou "cyklostezku" asi projektovalo opravdový howado. Zítra rozlučkový pojezd před dovolenou a po ní snad vytoužené babí léto.


3. 9. 2007
Opět celodenní nedělní trip (nějak jsme se nakonec letos rozsportovali :-), tentokrát Posázavský. Účastníci: Vare, Vik, Jenda a já. Ani síly čarodějné nás neuchránili jednoho záhadného Vikova defektu, 1 km před koncem...


31. 8. 2007
V neděli jsme se starými známými, Luďou a Vikem, a s nováčkem naší příležitostné bikeparty, Bertem, vyrazili z Berouna přes Sv. Jana po červené (z Jana k vyschlé Karlově studánce pure MTB :-)), před Karlštějnem jsme odbočili na vyhlídkovou žlutou trasu přes známé lomy. V jediné hospodě v Mořině (kde jinde než u fotbalového hřiště :-)) obídek a pak už vyložená brnkačka - modrou do Vonoklas a červenou do Radotína (zde se odpojil pivovar Bernard a my už jen vytočili nohy podél vody do Práglu). Sakumprásk 60 km a večer horečnatý spánek :-)


9. 8. 2007
Již 3 týdny disponuje můj ocelový oř novými komponenty řazení: největší woňafffky jsou páčky a šaltr od Sramu. Design super, chod a ovládání výborné, odolnost a výdrž uvidíme... Na odřazování palcem jsem si zvykl vcelku rychle, přesto ukazováčky, zblbé z osmi let cvakání na Shimanu, občas hrábnou do prázdna :-)


17. 7. 2007
Fotografické restíky: předminulý víkend s Varem ve Slivenci a uplynulá neděle s Vikem na Točné. Jistě už nikoho nepřekvapí, že mne na technické zelené TZ mezi Dolními Břežanami a hradištěm na Závisti pro změnu potkal pád :-)


12. 7. 2007
Přidal jsem historicky prvního "partnera" webíku, renomovaný bikeshop a servis catBike. Doporučují 4 z 5 zubních lékařů :-)


29. 6. 2007
Trochu jsem zamakal na CEO a zde jest výsledeq. Všimněte si hledaného výrazu :-)


21. 6. 2007
Nové jezdecké foto - letní model :-)


20. 6. 2007
Dnešní vyjížďka s Proseckým bikerem Davidem mi přinesla mnoho: objevení nové hospůdky v Čimickém háji a staré bikrosky v Bohnicích a po dlouhé době ukázkovou smotku na bůček na rovném asfaltovém chodníku před Trojskou lávkou. Výsledek: roztržené sedlo, ulomená odřazovací páčka a pár odřenin kola i sebe. Nádavkem jsem si pak ve sprše skřípnul nerv v zádech - den jako malovaný :-)


14. 6. 2007
Pohádka pro fajnšmekři - Honzíkova cesta :-)))


30. 5. 2007
Foto z velice společensky náročného biketripu minulou neděli. Všechny cesty vedou k přívozu v Klecanech :-)


29. 5. 2007
Na tom Jůtjůbu je asi úplně všechno...


14. 5. 2007
A máme tu první soutěž! Kdo v sekci My Bike objeví nesrovnalost, bude odměněn moudrým citátem klasika emerické literatury :-)


10. 5. 2007
Minulý týden jsem vyměnil kolo za loď a plavil se po kanálech v Hollandu, zemi zaslíbené :-)


12. 4. 2007
Těžký italianistův boj o ňok :-)


3. 4. 2007
Musím si postesknout - za poslední tři dny dvě vyjížďky a dva defekti!!! :-) Pokaždý jsem je objevil až při odjezdu z hospody, čili k posrání. Navíc jsem si po sobotní výměně duše zapomněl do báglu hodit novou, takže jsem včera prověřil pár let starý samolepicí záplaty. Naštěstí mě ve štychu nenechaly...


2. 4. 2007
V sobotu se podařilo uskutečnit (i přes četné páteční kalby) první letošní hromadný bike trip za účasti mé, Vara, Luďi a Yaka. Slunce, pivo, zpěv, 40 kiláků a nohy na hadry :-)


28. 3. 2007
Měl jsem v noci zvláštní sen,
Marilyn že klátil jsem... :-)


15. 3. 2007
Další update stránek s sebou přinesl mým neumětelským zásahem vymazání posledních dvou hodnotných příspěvků. Když si holt někdo nědělá zálohu, tak ho nezbývá než označit nějakou trefnou nadávkou.

Nicméně i Mongolovi se podařilo vyvěsit aktuální jezdecké foto by my squaw Zuzík - enjoy!


5. 2. 2007
A je to tady! Dlouho očekávaný redesign těchto populárních stránek byl konečně zrealizován! Mohutný dík za to patří známému webdesignerskému studiu Lubuna & co.

Současný stav považujte za betaprovoz, o novinkách poinformuji zde :-)


Editorial původního webu
(taste of history z roku 2003 :-))


Dosti zásadní tématické dilema (čemu by se jakože měl ten můj výplod věnovat) jsem vyřešil následovně - zaplašil jsem myšlenky jak na úchylné osobní stránky, odkrývající i ta nejintimnější tajemství mnohdy jinak plachých lidí, tak na stránky jen tak o "něčem", z kterých bych neměl pocit ukojení svého exhibionistického ega. Jak tedy udělat, aby se vlk nažral a koza zůstala celá? Nakonec mi můj nejlepší relaxační partner při jedné z našich společných projížděk po okolí Točné vnukl onen spásný nápad: proč neudělat stránku o něm? Abyste rozuměli, řeč je o mém jednostopém bezmotorovém oři svařeném z ušlechtilé oceli - mém horském kole!

Jistě si mnozí z vás kladou otázku, jak je možné hodnotně naplnit webovou stránku plky o kusu železa spojujícího dvě kola poháněná šlapáním. Navíc když se jedná o jeden jediný stroj, který vozí svého (z mountainbikingu) pološíleného majitele po lesích v mnoho měsíců nezměněné podobě (obou zmiňovaných - jako důkaz mohu na vyžádání předložit svou pasovou fotografii pořízenou před 10 lety). Abych se přiznal, sám si nejsem výsledkem tohoto počinu příliš jistý, ale vše se ukáže až po úspěšném (doufám) vytvoření táto stránky. Tento úvodní projev samozřejmě píšu jako první, aniž bych měl ucelenou představu, jak vše dopadne. No, nechme se všichni překvapit… :-)


Archiv 2016

Archiv 2015

Archiv 2014

Archiv 2013

Archiv 2012

Archiv 2011

Archiv 2010

Archiv 2009

Archiv 2008

Archiv 2007

alesh@seznam.cz