3. 12. 2008
Malé domácí cvičení na téma hypertextový odkaz: Prahou na kole a freeriderův sen.


11. 11. 2008
V neděli jsme se nečekaně srazili s dalšími třemi celopéráky a užili si pravděpodobně poslední babí neděle. Trasa se zdála býti decentní (Chodov, Krčák, Libuš, Cholupice, Břežany, Závist, Zbraslav, Modřany, Točná a z5), ale letos velice zanedbávaná stehenní muskulatura měla i tak dost. Každopádně bajkovačka parádní, bláto klouže snad víc než sníh!


12. 9. 2008
Ohlédnutí za posledními letními výlety: Vare se svou novou kočkou na zahrádce občerstvení U Evžena cestou z5 z Okoře a bike fellaz na akční jezdecké momentce od Berťase (ten drsoň v popředí :-)).


8. 8. 2008
Malá vzpomínka na road trip s Mártym po Côte d'Azur a na bajkovou školu v Briançonu.


17. 6. 2008
This very day I bought a brand new bike!!! OMG, OMG! :-)))


4. 6. 2008
Telegraficky: This is First of the Ninth, Air Cav, son - airmobile. We can take that point and hold it as long as we like! A od loňského léta tu nebyl žádný krvavý loket :-)


21. 5. 2008
O víkendu jsem konečně navštívil svého prvního synovce (... my mate Dave... :-))) Jsem už holt starej strejc mexickej. Alesh.net proudly presents you Heguy&Heguy. Peace!


16. 5. 2008
Celý měsíc bez aktualizace - peklo. To ovšem neznamená, že bych na kole nejezdil. Po mejdanu na počest 3. pontifikátu Pepika Ratzingera ("Dogs fucked the Pope, no fault of mine..." :-))) jsme s Luďou jsme vymetli Zastávku a Voděradské bučiny (za námi svatý Márty :-)


17. 4. 2008
V neděli na sv. Aleshe opět u přívozu, tentokrát za účasti 4 dalších cyklistů, Shelmy a automobilisty, který se tam po pár Kofolách válel po zemi :-)


10. 4. 2008
A ještě jeden dluh - poslední březnovou neděli jsme s Vikem a Bertem aktivovali naší cyklistickou základnu u přívozu v Klecanech (přesně nad Bertovou helmou). Po čím dál tím méně populární zimě konečně rajské outdoorové spočinutí :-)


31. 3. 2008
Stručně jeden restík - před třemi týdny jsme s Vikem, Jakem a Hlásou využili k pojezdu první letošní slunnou neděli (předstartovní příprava na kunratickém hrádku Václava IV.). Teplota kolem 18ti stupňů, na hlavních trasách a místech mraky lidí, v hospodě na letišti na Točné fronta na pivo cca na půl hodiny. Nakonec jsme si při návratu hodili kufr na jeden komořanský poloostrov (jeho konec vykukuje mezi Vikem a Jakem), až z toho kluci hráli všema barvama :-)


22. 2. 2008
K magickému datu patří magický kilometr :-) Vláda jedniček a nul se dostala k moci při objevné cestě do libeňských Thomayerových sadů. Přidat další nulu už ale bude o něco náročnější...


13. 2. 2008
Zatím vydařené víkendové počasí letošní zimy dělá z městských luhů a hájů korzostrády - lesy jsou nacpané k prasknutí! Takové koncentrace procházkařů nevídám ani v létě! Když ale víte kudy jezdit, můžete se infarktovým tlačenicím téměř vyhnout a místo nové jizvy na bajkerském srdéčku si přivézt nové zážitky a vyplavit pár endorfinů. Konečně jsem nasekal nějaké fotky, a tak zde mohu představit mého nového oře. Vzadu za ním se vine po hřebeni cestička, kterou jsem se vydal prozkoumat a... paráda! Odměnou mi byl úžasný technický trail, který se po pár desítkách metrů zlomil do ostrého padáku, po kterém jsem vždy zdola pokukoval (nechápu, jak jsem mohl celou dobu jezdit tím hnusným rozbitým korytem :-)) Byl jsem u vytržení, jak mne objevení několika málo set metrů nové stezky dokázalo nadchnout. Už aby byl víkend!


17. 1. 2008
Na Nový rok jsem byl snad poprvé v životě na kole a začínám věřit, že na přísloví "jak na Nový, tak po celý" něco bude. Zatím jsem byl pojezdit každý (číslovkou 2, víc jich nebylo :-)) víkend, tak snad mi to vydrží. Ovšem upřímně vzato, největší měrou se na tom podílí fakt, že mne starý rok (resp. Péca) na rozlučku podaroval dlouho očekávaným celopérem.


Archiv 2016

Archiv 2015

Archiv 2014

Archiv 2013

Archiv 2012

Archiv 2011

Archiv 2010

Archiv 2009

Archiv 2008

Archiv 2007

alesh@seznam.cz